comfort plus logo image
Bliss logo image

Український виробник серветок

Про компанію

У 2005 році компанія «АЛСУ-ПАК» запустила новий проект з виробництва паперової санітарно-гігієнічної продукції: паперових серветок, носових хустинок. Також наша компанія налагодила виробництво і випуск паперових серветок для диспенсерів. Продукція відповідає всім стандартам якості і більшості споживачів доступна за ціною.

Випуск продукції здійснюється на високотехнологічному обладнанні iз застосуванням новітніх технологій. Високі споживчі стандарти і якість продукції забезпечується використанням екологічно чистої сировини - 100% целюлози і контролем на всіх стадіях виробництва.

Компанія «АЛСУ-ПАК» - це:

- професійна команда, яка безперервно працює над розвитком компанії і поліпшенням продукції;

- більше 2 000 кв. м виробничих і складських приміщень, регіональний склад в м Вінниця;

- тільки сертифікована сировина і пакувальні матеріали, що гарантують безпеку, бездоганну якість і екологічну чистоту.

Ми прагнемо до того, щоб наша продукція дозволяла відчувати себе комфортно і впевнено в будь-якій ситуації. Тому пропонуємо Вашій увазі великий асортимент санітарно-гігієнічних виробів компанії «АЛСУ-ПАК»

Компанія «АЛСУ-ПАК» зареєстрована в Міжнародній Асоціації товарної нумерації EAN. Вся продукція компанії має штрихове кодування EAN. Основний принцип нашої роботи - якість і доступні ціни на всі види товарів.

Для нас дуже важливо завоювати довіру споживачів, тому ми робимо все для того, щоб розширити асортимент нашої  продукції.

Сподіваємося, що надана інформація зацікавить Вас, та стане корисною і послужить основою для ділової  співпраці.

ТОВ Алсу-Пак – виробник паперових серветок та носових хустинок в Україні

Please, enter a valid value